نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مرکز همایش‌های علمی دانشگاه

 
 

 این مرکز با وسعتی بالغ بر 8 هکتار در قریه ساحلی فرح آباد به فاصله 27 کیلومتری شمال شهر ساری در استان مازندران واقع می باشد . این مرکز از شمال به دریای خزر، از غرب به پلاژهای وزارت مسکن و شهرسازی، از شرق به استراحتگاه ساحلی شرکت برق منطقه ای استان مازندران و از جنوب به جلگه حاصلخیز روستای ولی آباد منتهی میشود.

مرکز مذکور دارای 40 سوئیت به متراژ 40 مترمربع شامل یک اتاق پذیرایی با چهار مبل تخت خواب شو، یک اتاق خواب با تخت دونفره، اسپلیت، پکیج و سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد.

همچنین دارای یک سالن کنفرانس جهت برگزاری سمینارها می باشد.

مرکز همایش‌های علمی در ایام تعطیلات نوروزی و تابستانی طبق جداول زمان بندی شده و در سایر فصول سال نیز به طور مستمر آماده پذیرایی از میهمانان محترم از طریق رزرو در سامانه اسکان-سفر می باشد. 

سایر سازمان ها و نهادها می توانند با انعقاد قرارداد از امکانات این مرکز برای استراحت همکارانشان و یا برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت استفاده نمایند.

نظر به این که در طرح جامع مجتمع، احداث سوئیت های جدید، مسجد، سالن اجتماعات، سینما، رستوران، استخر و دریاچه مصنوعی پیش بینی گردیده، دانشگاه آمادگی خود را برای سرمایه گذاری مشترک جهت تکمیل طرح جامع مجتمع با سایر سازمان ها و موسسات اعلام می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 01133472435  و  01133472711  تماس حاصل فرمایید.