نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مركز همايش‌هاي علمي دانشگاه

 
 

 اين مركز با وسعتی بالغ بر 8 هکتار در قریه ساحلی فرح آباد به فاصله 27 کیلومتری شمال شهر ساری در استان مازندران واقع می باشد . اين مرکز از شمال به درياي خزر، از غرب به پلاژهاي وزارت مسکن و شهرسازي، از شرق به استراحتگاه ساحلي شرکت برق منطقه اي استان مازندران و از جنوب به جلگه حاصلخيز روستاي ولي آباد منتهي ميشود.

مركز مذکور داراي 40 سوئيت به متراژ 40 مترمربع شامل يک اتاق پذيرايي با چهار مبل تخت خواب شو، يک اتاق خواب با تخت دونفره، اسپلیت، پکیج و سرويس هاي بهداشتي ایرانی و فرنگی مي باشد.

همچنين داراي يک سالن کنفرانس جهت برگزاري سمينارها مي باشد.

مركز همايش‌هاي علمي در ايام تعطيلات نوروزي و تابستاني طبق جداول زمان بندي شده و در ساير فصول سال نيز به طور مستمر آماده پذيرايي از ميهمانان محترم از طریق رزرو در سامانه اسکان-سفر مي باشد. 

ساير سازمان ها و نهادها مي توانند با انعقاد قرارداد از امکانات اين مركز براي استراحت همکارانشان و يا برگزاري دوره هاي آموزشي کوتاه مدت استفاده نمايند.

نظر به اين که در طرح جامع مجتمع، احداث سوئيت هاي جديد، مسجد، سالن اجتماعات، سينما، رستوران، استخر و درياچه مصنوعي پيش بيني گرديده، دانشگاه آمادگي خود را براي سرمايه گذاري مشترک جهت تکميل طرح جامع مجتمع با ساير سازمان ها و موسسات اعلام مي نمايد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي 01133472435  و  01133472711  تماس حاصل فرماييد.