نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر از فرزندان ممتاز

 

درباره مراسم تقدیر از فرزندان ممتاز دانشگاهیان:

به منظور ارج نهادن به تلاش و کوشش فرزندان اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در راه تحصیل علم و دانش و تشویق هر چه بیشتر این عزیزان طرح تقدیر از فرزندان ممتاز پرسنل محترم دانشگاه از سال 1378 از سوی اداره کل امور رفاهی دانشگاه اقدام می گردد . از سال 78 تا سال تحصیلی 81 – 80 به دانش آموزانی که در کلیه پایه های تحصیلی معدل عالی کسب می نمودند و همچنین ورودی های دانشگاه اعم از آزاد و سراسری در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری جوایزی اهدا می شد . از سال تحصیلی 83 – 82 تصمیم هیات رئیسه محترم وقت بر آن شد که ضمن افزایش ارزش ریالی هدایا از دانش آموزان در سطح مقاطع تحصیلی ( پنجم ابتدائی ، سوم راهنمایی و سوم دبیرستان ) به نمایندگی از سایر دانش آموزان تقدیر به عمل آید در سال تحصیلی 85 – 84 مقرر شد لوح تقدیر و جایزه به دانشجویان ورودی مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری که در دانشگاههای دولتی ، دوره روزانه پذیرفته شده اند تعلق گیرد .

شرایط کسب رتبه ممتاز به واحدهای تابعه دانشگاه بدین شرح می‌باشد:

پنجم ابتدائی

کسب معدل 20

سوم راهنمایی

کسب معدل 5/ 19 و بالاتر

سوم دبیرستان

کسب معدل 19 و بالاتر

 و همچنین پذیرفته شدگان دانشگاه در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاههای دولتی و روزانه

 

به دلیل عدم بودجه کافی از سال 1381 تا کنون مراسم برگزار نشده و جوایز و لوح تقدیر از طریق مسئولین امور رفاهی واحدها برای واجدین شرایط ارسال شده است .

در حال حاضر جوایز و لوح تقدیر با امضاء ریاست محترم دانشگاه به شرح ذیل طی مراسمی به واجدین شرایط اعطاء و عکس فرزندان ممتاز در ویژه نامه فرزندان چاپ می‌گردد. 

 

پنجم ابتدائی و سوم راهنمایی

یک عدد ربع سکه بهار آزادی

سوم دبیرستان

یک عدد نیم سکه بهار آزادی

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی

دو عدد ربع سکه بهار آزادی

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد

سه عدد ربع سکه بهار آزادی

پذیرفته شدگان مقطع دکتری

چهار عدد ربع سکه بهار آزادی