اخبار و بخشنامه ها اخبار و بخشنامه ها

بخشنامه در خصوص امتيازات ارزيابي عملكرد كاركنان(سال 92)

 

شماره بخشنامه:    155/162651

تاریخ:  1393/7/1

 

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند بررسی فرم‌های ارزیابی سال 92 در سامانه ارزیابی عملكرد كاركنان دانشگاه به پایان رسیده و امتیازات كاركنان در سامانه مذكور درج شده است، لذا كلیه كاركنان محترم می‌توانند به منظور مشاهده امتیاز ارزیابی خود در سال 92 با مرورگر Chrome به سامانه ارزیابی عملكرد كاركنان به نشانی: http://pms.ut.ac.ir ، منوی گزارشات، بخش گزارش تفصیلی من مراجعه نموده و از قسمت دریافت گزارش روی کلمه "دانلود" کلیک نمایند.


  همچنین با عنایت به درخواست مكرر واحدها، سامانه فوق برای آن دسته از پرسنلی كه در بازه زمانی اعلام شده، موفق به تكمیل فرم ارزیابی عملكرد 92 نشده‌اند نیز از تاریخ 93/7/5 تا پایان وقت اداری 93/7/19 به مدت 10 روز كاری قابل دسترسی می‌باشد و همكارانی كه دارای امتیاز صفر و یا فاقد امتیاز ارزیابی هستند، ‌فرصت دارند تا در زمان اعلام شده با مراجعه به سامانه ارزیابی عملكرد فرم مربوطه را تكمیل كنند تا پس از تایید نمایندگان ارزیابی واحدها و مدیران مافوق جهت كسب امتیاز توسط این اداره كل بررسی شود.


  لازم به ذكر است مهلت اعلام شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود. خواهشمند است دستور فرمایید مراتب به نحو مناسب به اطلاع كلیه همكاران آن واحد رسانده شود.